nebulos Gaming

Full Version: How to be a tru' blood
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=N9qYF9DZPdw[/video]
[Image: Untitled-3.png]
Eelolev video ei ole teile eeskujuks vaid hoiatab teid. Don't be white and nerdie!

Punkt1
Vali endale roll ja vali endale kiiks või mingi tunnus, mille järgi su mängitav isik jääb kergelt kõigile meelde. Muidugi ei ole see kohustuslik aga iga viperdus on iseasi lahe. Kindlasti ei tohi see olla midagi ebanormaalset või hullu, muidu ju rejectitakse sind gängist ja noh, surutakse eemale. Mõtle loogiliselt, kuidas gängster käitub ja kujunda enda roll sellele.
Punkt2
ÃÂ"žra ole Cool ja Ülbe. Kui igaüks oleks selline, siis ta ei saakski sisse gängi. See ju ülimalt raske, kui sa tuled kohapeal hüppama ja tõmblema, siis kuidas me saame sind omaks võtta. Sa võid näha lahe välja aga kui meile vastu hakkad siis saad hambad kurku!
Punkt3
Hood RP on #1! See on ja jääb ja olema peab! Hoodis on see põhiline, mis puudutab gang RPd. Tahtsid rallida ja DMida pidevalt ja mentide kallal norida?Ei ei ei, see ei käi asja juurde. Hoodis oled sa sina ise ning RPd oma vanadega, sa ingod absoluudselt kõike ümber toimuvat. Välja arvatud juhul, kui sind ennast torkima tullakse. Kui hoodist sõidab läbi RCPD auto või mingi muu tsiviil või ka kõnnib lihtsalt, siis sina ei tee tast välja, ta on inimene tänaval ja kõik. Rohkem ta sinujaoks ei tähenda, va juhul kui ta on su sõber, siis muidugi mine RP temaga räägi juttu. Aga suvalist ülbamist, et kao meie tänavalt ja fuckyou ment ja animite näitamine ja ärritamine on KEELATUD! Samuti relvadega vibutamine! Uskuge mind, inimestel on silmad igalpool, ka RCPDl.
Punkt4
Politseinikega püüame vältida igasugust kontakti. Me ei talki nendega niisama ja ei ärrita neid ega ülba nendega, kui nad niisama ringi liiguvad. Kui nad tulevad meiega rääkima, jää oma rollile kindlaks ja räägi nagu real nigha! Kui sind arreteeritakse, käitu nagu real nigha, võid joosta aga ära pane supermani vette vms. Kui kätte saadakse, siis rp rabelemist, kuid ära poweri ennast lahti. Lihtsalt rabelemine on ülihea RP mentidele, samuti igasugune ropendamine jne.
Punk5
Relvakontakte püüame vältida. Kui tuleb, siis /me on meie sõber. Relv võib sul olla aga /me-ga tulistada on kõige ehedam, jätab võimaluse vastaspoole RPda ja pole tuim üksteise surmaks tulistamine.
Punkt6
Kakluste puhul /crack pole sellessuhtes kohustuslik, et see tobe anim. Kasutage kasvõi midagi sarnast aga kui teil on tõesti juba low HP, siis peate alla andma. /injured, /fall vms. Olge leidlikud, /koface või ükskõik noh.
Punkt7
Vigastusi võite RPda vähemalt nädal aega. Seda lahedam ja ehedam on asi, samuti meeldejäävam. Kui saate viga, siis olge vigastatud, mitte ärge ravige ennast mingi salatilehe söömisega.
Punkt8
Slängi mees! Kasuta slängi, see on põhiteema gängis!
Punkt9
Jumala eest ära tule küsima Tööd või /es-i et tahad gängi saada. See on täis mõttetus ja sul on tuhandeid kordi kohe raskem sisse saada. Lihtsalt saa sõbraks, rp kellegiga, hängi hoodis. Küll sind tähele pannakse! Küll tuleb aeg, mil sind kutsutakse sisse.
Punkt10
Blood in Blood out. Kui juba oled Blood siis ka ole see! ÃÂ"žra hakka kohe jooksma igale poole mujale. Arvesta, fraktsiooni hüppajatele teeme me CK! Kui oled juba sees, siis välja saab ainult surmaga. Muidugi teeme erandeid juhtudele, kui sul on tõesti RPlik ja hea põhjus.
Punkt11
Kasuta kindlasti /do CMD-d oma isiku välimuse kirjeldamiseks. Kõigil ei pruugi su modi peal olla. Näita tattoosid jne.
Punkt12
ÃÂ"žra mölise enda gängi liikmetega ja austa kõrgemaid astmeid
Punkt13
Järgi serveri reegleid!

Ã"šÃ‚© By Myrka 2011

Joss15

Muidu norm, kuid su pealkirjas....
Ükski mustanahaline ei kasuta slängis lühendatult "true" ... samuti ei pea sina seda tegema. Tru' on rohkem nagu trough.