nebulos Gaming

Full Version: Dear to Speak Up!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
[Image: kiida.png]

OOC Kiida / Laida

Siia siis igasugune vastukaja grupeeringust 151 Outlaw Bloods
Igasugune kriitika või siis kiitus on teretulnud.

Et teatada Bloodsi liikmest, palume täita järgnev ankeet:
Tegevuse alla lisada, miks soovite teatada tema kohta ja mis reeglit ta rikkus, samuti tegevus, mille käigus rikkus.
Code:
[b]IG Nimi:[/b]
[b]Tegevus:[/b]
[b]Pildid/Videod:[/b]

Ã"šÃ‚© By Myrka 2011
Ma ei tee küll selle avaldusega, soz, aga ikkagi.

Mul selline kogemus et Travis(?), läksin tema juurde, hakkasin rahulikult rääkima et whats up jne ja tüüp mingi hakkab rahast rääkima et raha on anda mulle?ja hakkas odavalt paukuma ja siis ma mõtlesin et kuidas kellegil üldse on võimalik liituda kui kohe esimesest pilgust LAMBIST hakatakse paukuma. tegi muret lihtsaltTeeth_smile
Huh, ei tea Travisest midagi, pole meie liikmete nimekirjas. ÃÂ"žkki otsiksid mulle õige IG nime, saaksin uurida asja.
Kiidan Marshall Simmonsit ja mingit teist tüüpi kes pingi peal istus. Ei tulnud mind torkima kui ma nende hoodis RP tegin.
Mina olin see "Travis", tegelikult Trace. Oleksid sa tervet teksti jälginud siis oleksid sa aru saanud ka mida ma seal "plõksisin"... Kui mingi vend ütleb sulle, et "Palun ära tapa end ära" ja sina kuuled "tapa end ära" siis võib tõesti vale mulje jääda asjadest.
Heinrich Wrote:Mina olin see "Travis", tegelikult Trace. Oleksid sa tervet teksti jälginud siis oleksid sa aru saanud ka mida ma seal "plõksisin"... Kui mingi vend ütleb sulle, et "Palun ära tapa end ära" ja sina kuuled "tapa end ära" siis võib tõesti vale mulje jääda asjadest.
eino minuarvates oli asi nii et sa olid seal ja hakkasid mult raha küsima, mille eest, seda ma ei tea, ja hakkasid veel seal ülbitsema, siis tuli mingi vend(ma ei oska öelda kas see on teie liikmete nimekirjas) ja hakkas mulle mahvi pakkuma nii et KANEPIT TAHAD OSTA VÃÂ"žÃÂ"žÃÂ"ž?, aga see ei puutu enam siiaRegular_smile

// vb tõesti jäi vale mulje, aga noh unustame ära selle, loodame, et saame ilusti rp-dud nüüd edaspidiRegular_smile
//2 nagu ma aru saan siis trace, sind pole enam bloodsides, seega teema unustatudRegular_smile
Parim gang minuarust Regular_smile
Võtavad rahulikult sõbralikult vastu. Hea rahulik nendega RPda .
Ta on siiski Bloodsis, arvasin, et ta vahepeal quitis lihtsalt.
myrka Wrote:Ta on siiski Bloodsis, arvasin, et ta vahepeal quitis lihtsalt.
selgepilt, aga ikkagi vahet pole, ma ei taha tülisi enamTeeth_smile

' Risu.

Laidan. Oskavad väga hästi DM-ida kalakail.
Pages: 1 2 3