nebulos Gaming

Full Version: Küsimus alternatiivsele lahendusele
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Kuna 0rr on tekitanud mängijate hulgas pahameelt ja segadust, siis tulime välja alternatiivse lahendusega. Nüüd küsimegi mängijate poolt, mida nad arvavad lahendusest, mis näeks välja järgmine:

* Autod maksavad tunduvalt vähem
* Tööd, mida saab valida mängus annavad rohkem tasu
* Majad on odavamad

Kui kellegil on veel midagi lisada, siis meeleldi võite avaldada oma arvamust.
POOLT.

//edit: Nii siis MyrkaÜ
Mingi rahasumma võiks ka alguses olla ikka. Saab süüa osta ja rpda
FIRST I THINK!

Igatahes, maitea, ma suhteliselt erapooletu, aga jah...
Kõik sobib ideaalselt. Aga alustuseks võiks olla telefon kaasas.. Jama on see, et peab kõndima jala, et kuskil tööd saada. Hea oleks, et saab tellida kohe taksot.

Algusraha võiks olla: 1k (Telefoni jaoks) + 500 (taksoraha jaoks) + 300 (passporti jaoks) ehk 1,8k
JAH! Regular_smile Vähem raha peale mängimist, rohkem RPD Regular_smile

Majad võivad küll natukene hindu alandada, need head RP kohad ning kuna paljud väga kallid siis ei taheta neid osta.
Autod võivad jääda samaks või siis suts odavneda, minu arust jäägu samaks.
Töötasud on hetkel piisavalt korralikud, paaril tööl nagu näiteks limonaadivedaja jne tuleks seda tõsta (viimati läbisin limonaadivedajaga 10cp'd ja sain 250sakki, kulus 10minutit).

Minu silmis tuleb parim RP siis kui kõigil on endale sobilikud asjad käes ja millestki puudust ei ole.
Täiesti nõus, Ootan millal server lahti nüüd.

Ice

5k algusraha, saab osta süüa ja värki julgelt omale
Odavamad asjad annavad parema RP isu, ei ole neid metsikuid punte kes raha koguvad nRPdes ja nii edasi.
Pages: 1 2 3 4 5