nebulos Gaming

Full Version: RCPD peadirektor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4

iMattias

Lugupeetud mängijad,

Seoses sellega, et praegune seis Politseis pole just kõige korrektsem ja vajaks lihvimist, jõudsin otsusele, et äkki oleks vaja muuta praegust RCPD peadirektorit. Ma arvan isiklikult, et praegusel peadirektoril pole piisavalt kogemusi politseitöö tasemel. Samuti olen ma RCPD liikmetelt kuulnud ka, et ei korraldata õppuseid/koolitusi, mida praegusel hetkel väga vaja oleks. Selle kõige parandamiseks pakuksin uuele peadirektori kohale kahte inimest - Mattias' ja Joss15. Põhjuseks, miks me paremad oleme, on see, et meil on väga palju kogemusi PD liidrina erinevates serverites.

Mattias'
[x] Daylight Roleplay serveris peadirektor - Don Marquis
[x] bRP kommuuni serverites rohkelt peadirektor olnud - Joseph Mahone, Thomas Mahone, Ryan Wade, Edward Jordan, Toomas Kaljupank
Joss15
[x] Daylight Roleplay serveris peadirektor - Luciano Vega
[x] PlayON Roleplay serveris peadirektor - Luciano Vega
[x] Samuti kogemusi väiksemates serverites

Seetõttu otsustasin teha küsitluse, et teha kindlaks, keda eelkõige soovib mängijaskond ja adminid RCPD peadirektori kohale.

Lugupidamisega, Mattias' ja Joss15
Saate ilusti hakkama, poolt.
Kuigi ma teid kahte ei tea.. Siis ma hääletasin teie poolt, et anda teile võimalus, sest praegusel hetkel on mulje jäänud, et Todd ei saa selle ametiga hakkama.. Ta võtaks pool serverit vist hetkel enda tiiva alla .. Pmst lihtsalt .. Ilmselgelt tal puudub kogemus juhtida Jaoskonda..
Olen poolt, et Luciano Vega saaks peadirektoriks. Tean teda hästi ja tal on selleks kogemused olemas. Regular_smile
Tõesti olen mina ka Mattiase ja Joss15 poolt. Kuna ma tean et nad jagavad seda väga hästi. Olen ise nende alluvuses olnud.

Joss ja Mattias Liidriteks !

Drama

Mattias pange pukki ja mitte üksi kadett ei jää kadetiks Wink_smile.

d??d??.

Esiteks, olen teinud õppusi teinud ja oli Ptv-iga täna õhtul plaanis.
Olen tahtnud ammu reidi teha sinna narkovedamis kohta aga mul on vaja Siimuga rääkida aga ta pole vastanud.
Ma saan väga hästi hakkama ja kui Lucianol midagi öelda siis lugegu enne Liitumise esimene postitus läbi.
Ja tõesti, viimased kaks päeva pole saanud ilusti mängida, on nii IRL probleeme olnud kui nüüd ka natuke mängus.
Sina kui uus meil mendis, oled päeva olnud ja juba tuled ütlema, et mina ei ole sobilik?Kuna ma ütlesin, et ei pea neid 10-4 jms pähe õppima?Sellist asja ei saa inimesel sundida, see on siiski RP mitte IRL.

Rohkem ma ei hakka midagi ütlema.

/edit
Astun ise tagasi kuna nüüd kui olen abistaja siis tõesti ei jää politsei jaoks palju aega.
Ja teie kindlasti ei ole mingid kindlad kandidaadid.
Tulevad politsei peadirektori uued valimised, kus on kõigil võimalus, mitte ainult teil kahel.

Ja nii palju Mattias kui sina bRP-s peadirektor olid, hea nädalas korragi sees käisid.

Caupo või Siim, tehke uued politsei peadirektori valimised.

Joss15

No see mida sa oled tahtnud teha, sellest ei piisa... Tee seda! Ja mingitest õppustest ei ole kasu, kui neid ei kasutata mängus. Mingi katusele langevarjuga lendamine või siis kolonnis ilusti liikumine ei tee sinu kollektiivi paremaks. Raadiokoodidega ei ole siin erilist midagi pistmist... selle pärast ei taha sind keegi RCPD peadirektori kohalt eemaldada. Asi on oskuses juhtida alluvaid... ÃÂ"¢ppuseid oskab ju igaüks meil korraldada Question Väga kahtlane on ka sinu väide: "See on RP mitte IRL". Uaaahm... minu teada RPtakse IRL eeskujul.

d??d??.

No vabandust kui RP on sinu jaoks IRL, minu jaoks ei ole.
"Mingi katusele langevarjuga lendamine või siis kolonnis ilusti liikumine ei tee sinu kollektiivi paremaks." - Mitte midagi ei saanud aru, räägime arusaadavalt ka palun?

Joss15

Ei näe midagi kahtlast selles lauses, asi on sinus, kui sa sellest aru ei saa, vabandust.
Pages: 1 2 3 4