nebulos Gaming

Full Version: RCPD peadirektor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4

d??d??.

Korrumpeerunud?You made my day. Teeth_smile
Ja nii palju kui ma rääkinud politseinikutega, ei taha nemad, et mingi PO-st tulnud tuleksid siia liidri kohta nõudma ja kõike muutma.
Jajah, nii mõnigi ütles, et Mattias paar päeva on aktiivne siis annab alla, olen ise ka seda värem näinud.

Ja Luciano on lihtsalt mad whiner keda ma ei võtnud menti kuna tal polnud 10't mängu tundi.
Teate mis mind kõigerohkem häirib?

Seeet igal pool peavad olema vanad ning kogenenud liidrid. Kas tõesti peate igal pool saama liidriks ning uuem generatsioon ei saa üldse liidri positsioonil olla?Kunagi kui te tüdinete täielikult sampist. Mis siis saab?siis ongi ainult mingid algajad, kes pole sampist kuulnudki?või on mingi osa ainult mendis saanud olla?Mattias ja Joss, mäletan kui Todd alustas mängimist bRP-s. Ta ei osanud mitte kui midagi. Kuid nüüd on möödas vist mingi pool aastat, või aasta. Ja ta on sellekohta juba päris sobilik liider. Ehk laseksite tal olla ning areneda?Võite ju vajadusel ka aidata seda, kui ta eksib milleskis. Või ma eksin täielikult?

Parimatega Vüffo

Ptv.

Võtke aeg maha ning vaadake järgmiseid päevi . Sain abiliidriks ning hakkan tegutsema RCPD'ga aktiivsemalt ning korraldan õppuseid ning koolitusi !

Päikest teile ! Kiss
vüffo Wrote:Teate mis mind kõigerohkem häirib?

Seeet igal pool peavad olema vanad ning kogenenud liidrid. Kas tõesti peate igal pool saama liidriks ning uuem generatsioon ei saa üldse liidri positsioonil olla?Kunagi kui te tüdinete täielikult sampist. Mis siis saab?siis ongi ainult mingid algajad, kes pole sampist kuulnudki?või on mingi osa ainult mendis saanud olla?Mattias ja Joss, mäletan kui Todd alustas mängimist bRP-s. Ta ei osanud mitte kui midagi. Kuid nüüd on möödas vist mingi pool aastat, või aasta. Ja ta on sellekohta juba päris sobilik liider. Ehk laseksite tal olla ning areneda?Võite ju vajadusel ka aidata seda, kui ta eksib milleskis. Või ma eksin täielikult?

Parimatega Vüffo
Asi on selles, et admini töö ning politsei liidrikoht ei käi kokku. Sul ei jätku aega mõlemat teha arvatavasti. Todd oleks pidanud varem ohkem koolitusi tegema.

Ptv.

Kui sa väga tahad ning sa oskad ning sul on sihtpunkt kuhu jõuda enda asjadega siis sa saad ka hakkama

Joss15

Teeth_smile Mad Whiner, keda ei võtnud menti, kuna ei olnud 10 mängutundi. Ei, ma ei ole selle peale pahane. Saan aru, et reegel on reegel ning selle järgi peab käituma. Siiski selle peale ütleksin seda, et sa mainisid, et alla 10 mängutunniga inimestest ei ole mendis inimestest kasu, KUNA EI SAA RELVAGA LASTA. Sinu pika jutu seest tuli välja, et esimesel võimalusel kasutate te oma relvi ning lasete kahtlusalusel rehvid puruks või siis kuuli selga. Mendi töös on hetkel väga vähe relvi vaja, sest neid ei liigu pmst. üldse tänavatel (veel praegu). Ehk siis kokkuvõtteks on relvad mendi töös VEEL PRAEGU suhteliselt ebavajalikud asjad.

See teema ei tulnud siia tänu sellele, et sa palusid mul homme tagasi tulla 10 mängutunniga. Nagu ka enne on mainitud, sa lihtsalt ei sobi Wink_smile

Ning rääkisid oma kollektiiviga?Usun, pole kahtlustki, et nad seda mainisid. Sul on seal hetkel nii lõdva kord, tänavatel tuleb reaalsuseks meie silme all, mida su kollektiiv tegelikult oskab. Olen juba igasuguseid jubedusi näinud.
Niipalju, kui mina Jossi näinud olen, siis on ta ainult trollimisega silma paistnud. Vot tak.

Tuleb teha uued valimised ning leida see sobilik ja õige liider hääletuse teel.

Ptv.

Miks te selle teema ültse tegite ?Üks räägib ühte ja teine räägib teist , tehke avaldused maavalitsusele ja vaatame mis saab.

Joss15

Myrka,
PlayOn on PlayOn, Nebulos on teine server... neid ei saa võrrelda... kedagi ei huvita, mis ma seal serveris viimasel ajal tegin. Sa olid veidi "uuema generatsiooni" mängija seal, tulid sellel ajal, kui server oli põhjas. Mis juhtus varem, see jääb ajalukku nende peas, kes neid aegu ise kogesid Wink_smile

Ptv.

Liider jääb praegu samaks ning tema otsustab kas tahab lahkuda või mitte !
Pages: 1 2 3 4