nebulos Gaming

Full Version: Bänni saamise soovitus
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Tere,mina olen RC kodanik Hazen.
Tahtsin soovitada kahte asja teie serverile.
Palun pange endale parem anticheat peale.
Paluks teha ka nii,et kui üks inimene saab sama IP pealt banni,siis ta ei saa tulla ja vahetada SAMP.exe kasutajanime ära ja uuega sisse ja seda korduda.
Ennastki ajas vahel närvi,et RP-da ei saa.
Ühesõnaga,kui üks kasutaja saab oma IP-pealt bänni,siis ta enam vahetada kasutajat ei saa ütleb 'You are banned this server'.
Präegu on üks saab bänni,ja teeb uue kasutaja ja seda nad jäävadki lõbust tegema ja ei loobu.
Või siis teha nii 'Su kasutaja on blokeeritud palun külasta meie foorumit ja tee unban avaldus'
Ettetänades et minu soovitused võetakse vastu!

Adminitel võiks jah mingi /ipban cmd olla, mis banib IP ära.
Mitte IPBAN vaid kui teed /ban siis ta ei saa enne uut kasutajat teha või oma vanaga sisse minna,kui ta on adminite poolt tema IP unbanitud ja foorumis teema tehtud.
Kõik nad saavad tavaliselt IPbani, aga nad vahetavad IP ära, see käib need maximum 1 min?
/rban oli tavaliselt teistes servudes ((Ruuteri/Modemi Banaan))
Siin servus on haige bug...
Lähed sisse ja näitab üldse võõrast ip-d millega sa sisse logisid.
No jah.
Ma oleks ka selle poolt. Võiks ka selline süsteem tulla, et ei saa teha topelt-kontosi.

Üks küsimus ka Hazenile: Miks sa alati alustad teemat "Tere mina olen Red County kodanik Hazen" ?Teeth_smile
Lihtsalt harjunud ja viisakusest.
No aga olen ka ju?
Vastab tõele.