nebulos Gaming

Full Version: Autovarga töö kustutada!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pealkiri ütleb kõik. Paljud teavad, et see on puhas nRP ning keegi ei armasta selle kõrvalt RPda.
Täitsa poolt!
See on täielik algajate unistus, varastada auto ja sellega lambist ringi ajada(ning teenida pärast ka raha).

Olge nii kenad ja tehke see asi ära. Regular_smile
Olen ka igati nõus, sest see töö on üks suur bug.
Las jääda. Kui ma olin Rp-sin küll kui särtsu sain ikka siis ütlesin Ai aga jah need tuleks ajaili panna kes teevad aint /juhtmed
Olen jah poolt... pole vaja seda. Näiteks korra käisin foorumis mingi 5 minutit ja auto oli juba kadunud... nagu veits imelik.

iMattias

Autovarga tööd ei saa anda inimestele, kes seda kasutada ei oska. Iga päev on vähemalt 2 korda kui mõni mees tahab omaniku silme alt autot ära varastada. Parem oleks kui see üldse eemaldatakse.

Tekib võimalus ka Takso töötajatele kliente teenindada!!
Miks mitte teha teatud tasemega?Kui näiteks 50 mängutundi täis. Siis oled nö experienced mängija ja oskad seda asja juba paremini.
EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!! Samaks ta jääks ikka. Autovarga töö maha, sest vastaseljuhul, ei tule sellst kommuunist midagi välja. Minu arust suurema tasemega vennad on veel lollimad, kui need väiksemad.
Jäta. Gängid ja maffiad saavad aint võtta
Nõustuks täiesti ametlikudele gängidele jne.
Pages: 1 2