Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

#prayfornebu

Harry Veidt uueks San Andreas Fire Department'i peadirektoriks

Saatja: [email protected]
Saaja: [email protected]
Teema: Harry Veidt uueks San Andreas Fire Department'i peadirektoriks.

Tervist austatud linnavalitsus!

Mina, Harry Veidt, soovin teile esitada oma avalduse uueks peadirektoriks San Andreas Fire Department'is seoses Andrew Daniels'i kõrvaldamisega oma positsioonilt. Lisan ka siia oma Curriculum Vitae ning lubadused.

Mis juhtub kui Harry Veidt saab peadirektoriks?
1. Määran ametisse uue juhtkonna ning valin nendeks meie parimad töötajad.
2. Kindlasti vaatame üle palgad ning räägime töötajatega, kuidas on nende majanduslik olukord ja kas nad saavad oma hetkese palgaga hakkama ja kas nad on rahul.
3. Uue juhtkonnaga määrame uued reeglid ning vaatame üle sisekorra.
4. Kuna meie autod on juba suhteliselt kaua olnud kasutusel, siis eraldaksime eelarvest raha, et osta uued alarmsõidukid, milles oleks kõige moodsam tehnika.
5. Üritame uue juhtkonnaga saada tööle rohkem inimesi ning korraldada rohkem üritusi ja õppuseid.

Curriculum Vitae

ANDMED
Eesnimi Harry
Perekonnanimi: Veidt
Isikukood: 37705212781
Telefon: 5658251
Aadress: Richman 481
Perekonnaseis: Abielus
Päritolu: Inglane

Hariduskäik
San Andreas Business School (1984 - 1996)
Medical University Of San Andreas (1997 - 2007)

Varasemad töökogemused
San Fierro Fire Department Kirurg (2007 - 2012)
Red County Fire Department Vanemkirurg (2012 - 2014)
Las Venturas Fire Department Direktor (2014 - 2017)
San Andreas Fire Department Direktor (2017 - XX.XX.XXXX)

Lisainfo
Nõrgad küljed: Suitsetamine ning vahel võin olla liialt konkreetne mõne asja väljaütlemisega, aga ma suudan ennast talitseda.
Tugevad küljed: Olen sõbralik, arvestav, karm ning õiglane kui vaja, suudan hoida külmanärvi, teen igapäevaselt sporti ning olen suure kogemuste pagasiga.
Juhiload: Oman lubasid sõitmiseks autoga, kopteriga ning kaatritega.
Keeled: Eesti keel ( 8/10 ) // Inglise keel ( 7/10 ) // Vene keel ( 5/10 )

Motivatsioonikiri
Viimaselajal on olnud San Andreas Fire Departmentis pingelised ajad, kuid mina luban, et edaspidi lähevad asjad ainult paremaks. Loodan ka teha endistele töötajatele, kes Daniels'i tõttu lahkunud, piisavalt hea pakkumise, et nad tuleksid tagasi tööle, et lahendada töötajate puuduse probleem. Mitmed meie kallid töötajad on väljendanud, et sooviksid näha mind peadirektorina, mis andis mulle motivatsiooni kandideerida sellele ametikohale. Mina oma kõikide töötajatega häid ning positiivseid suhteid ega ole kellegagi tülis vaatama sellele, et vahel olen neile ka vajadusel kurjalt aga õiglaselt öelnud. Ma soovin muuta SAFD sõbralikuks ning karjääri toetavaks kohaks, kus inimesed saaksid tulla praktikale ning omandada uusi kogemusi ja ka soovikorral jääda tööle. Korraldaksin ka koostöös juhtkonnaga erinevaid koolitusi ka eraisikutele, näiteks esmaabi kursuseid ja muud sellist toredat. Loodan siiralt, et linnavalitsus määrab mind peadirektori positsioonile ning annab mulle võimaluse ennast tõestada peadirektori ametikohal.

Kõike paremat soovides,
SAFD Direktor Harry Veidt.

OOC
Kogemused:
SnJ RP
Nebulos RP
ExLS'i ajal mitu kuud olin rank 8 juhtkonnas safd, isegi kui peadirektorid vahepeal vahetusid.
RCFD Peadirektor olin väga pikalt ning kui nebulos kolis Los Santosesse, siis jätkasin ka peadirektorina aga andsin ise vabatahtlikult oma koha ära kui endal aeg otsa sai.
Smart Metal Invest
Invest into your future
Gold, Silver and Diamonds

Show ContentKarakterid & Meeskonna karjäär:

Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Website Security Test