Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

nebu CS GO conf

Versioon 0.1

.zip   autoexec.zip (Size: 6.47 KB / Downloads: 10)

mu launch options
-threads 8 -novid -nojoy -nod3d9ex1 -noaafonts -tickrate 128 -refresh 120 +mat_queue_mode 2 -console

Kommentaare?!
www.smi.ee
Wink 
Reply
Thanks given by: Folder
Teeme Nebu CS turniiri võitja tiim saab 100k

Aga muidu hea conf!!!!!!!!
Reply
Thanks given by: Michael , Folder
thanks dude  Biggrin
Reply
Thanks given by:
ma olen ka turna poolt aga teeme nii et matukas ei mängi ta on pärdik

ja auhind võiks olla ntc porgand
[Image: 1tIOjjh.jpg]
[Image: YafPis9.png]
[Image: hcmEtY1.png]
Reply
Thanks given by:
(25 Mar 2017, 15:51 )Folder Wrote: ma olen ka turna poolt aga teeme nii et matukas ei mängi ta on pärdik

ja auhind võiks olla ntc porgand

Ropendamine/sõimamine (+2 points)
[Image: BvX2BRP.png]
Reply
Thanks given by: Folder
kas arutlete csgo turniire w kui on tõsi siis soovin liituda
Reply
Thanks given by:
consol laseb teid kõiki põhja
[Image: crenshawsig.png]

Jamal Yates
Reply
Thanks given by:
(21 Jun 2017, 01:57 )Purpl3N1gga Wrote: consol laseb teid kõiki põhja

Mida vittu sa just ütlesid mu kohta, sa väike lits? Tea, et olin Kuperjanovi pataljonis parim jalaväelane ning ma olen osa võtnud nii mõningaist salaoperatsioonist Venemaa vastu, ma olen tapnud rohkem kui 300 tibla. Ma olen saanud väjaõppe gorilla-sõjategevuses ning olen parim snaiper terves Eesti kaitseväes. Oled mu jaoks ei midagi muud, kui vaid järjekordne sihtmärk. Ma hävitan su täpsusega, mida sa ei ole eales meie maakeral näinud, jäta see faking meelde. Arvad, et võid internetis mu kohta tagajärgedeta sitta rääkida? Arva uuesti, sitapea. Sel hetkel kui me räägime, kontakteerusin ma enda salajase spioonivõrgustikuga üle terve Eesti ning su IP-d jälitatakse, nii et sa parem valmistu tormiks, tõuk. Tormiks, mis hävitab selle haleda asja, mida sa kutsud enda eluks. Sa oled faking surnud, lapsuke. Võin olla ükskõik kus, üksõik kuna ning ma võin sind tappa rohkem kui seitsmesajal viisil – vaid kätega. Peale selle, et olen ulatuslikult treenitud relvastamata võitlemises, on mul juurdepääs ka terve Mereväe varustusele ning ma kasutan seda täieotstarbelikult, et su hale perse selt kontinendilt pühkida, sa väike pask. Kui vaid sa oleks teadnud, millise ebapühaliku kättemaksu su “kaval” kommentaar sulle toob, võib-olla oleksid enda keele vakka hoidnud. Aga sa ei suutnud seda teha - ja sa ei teinud, nii et nüüd sa saad selle eest karistuse, sa kuradi idioot. Ma pasandan raevu üle terve su keha ning sa upud sellesse. Sa oled faking surnud, lapsuke.
IG QUITED.
[Image: 527bcbbd2b007bf5721e59dc6c210417.png]

/TGLT rpn inglise keeles ,aga no need vennad olid russid ja panid eesti keelt kui ma lasin inglise keelt ,siis muutus kahtalaseks/ - Purpl3N1gga 2k16
Reply
Thanks given by: desperado , No one
(24 Jun 2017, 16:08 )kvaliteetkivi Wrote:
(21 Jun 2017, 01:57 )Purpl3N1gga Wrote: consol laseb teid kõiki põhja

Mida vittu sa just ütlesid mu kohta, sa väike lits? Tea, et olin Kuperjanovi pataljonis parim jalaväelane ning ma olen osa võtnud nii mõningaist salaoperatsioonist Venemaa vastu, ma olen tapnud rohkem kui 300 tibla. Ma olen saanud väjaõppe gorilla-sõjategevuses ning olen parim snaiper terves Eesti kaitseväes. Oled mu jaoks ei midagi muud, kui vaid järjekordne sihtmärk. Ma hävitan su täpsusega, mida sa ei ole eales meie maakeral näinud, jäta see faking meelde. Arvad, et võid internetis mu kohta tagajärgedeta sitta rääkida? Arva uuesti, sitapea. Sel hetkel kui me räägime, kontakteerusin ma enda salajase spioonivõrgustikuga üle terve Eesti ning su IP-d jälitatakse, nii et sa parem valmistu tormiks, tõuk. Tormiks, mis hävitab selle haleda asja, mida sa kutsud enda eluks. Sa oled faking surnud, lapsuke. Võin olla ükskõik kus, üksõik kuna ning ma võin sind tappa rohkem kui seitsmesajal viisil – vaid kätega. Peale selle, et olen ulatuslikult treenitud relvastamata võitlemises, on mul juurdepääs ka terve Mereväe varustusele ning ma kasutan seda täieotstarbelikult, et su hale perse selt kontinendilt pühkida, sa väike pask. Kui vaid sa oleks teadnud, millise ebapühaliku kättemaksu su “kaval” kommentaar sulle toob, võib-olla oleksid enda keele vakka hoidnud. Aga sa ei suutnud seda teha - ja sa ei teinud, nii et nüüd sa saad selle eest karistuse, sa kuradi idioot. Ma pasandan raevu üle terve su keha ning sa upud sellesse. Sa oled faking surnud, lapsuke.

Mida vittu sa minu kohta ütlesid sa väike hoor? Võta teadmiseks, et ma olin Kõrgemas Sõjakoolis oma klassi parim. Ma olen osalenud mitmetel salajastel reididel ISISe vastu ja mul on üle 300 kinnitatud tapmise. Ma olen treenitud jalaväelane ja top snaiper NATO väe kooseisus. Minu jaoks oled sa tavaline sihtmärk nagu iga teine. Ma pühin su haleda perse kinnisilmi ära oma täpsusega. Kuula mind hoolega, kas sa tõesti arvad et sa pääsed minu eest kui tuled sellist paska pilduma läbi interneti? Mõtle uuesti ambaal! Oi blääd, ma praegu jõudsin kontakteeruda discordis oma salajase spiooni võrgustiga mis laiali üle terve Eesti, ma oskan google mapsi kasutada paremini ja ma tean sinu IP'd mauk. Niiet valmistu tormiks värdjas. Tormiks mis pühib su haleda elu siit nii et sinust ei jää sitaplekkigi järgi. Sa oled autist. Ma saan olla kõikjal, ükskõik mis ajal ja mis kohas, ma suudan sind hävitada seitsmesajal erineval viisil oma paljaste kätega. Ma olen käinud MMAs ning minu käes on suurem relvade arsenal kui sul CS:GOs ja Call of Dutys kokku. Minu alluvuses on Eesti kaitseliit, Odini sõdalased ja Tartu veganid kes on valmis sinusugust väikst ebardit siit maailmast nahhuij pühkima. Kui sa türa oleksid vaid teadnud mis nilbeid tagajärgi sinu väikene kommentaar toob, oleksid sa oma munnihigist läbi imbunud keelt hammaste taga hoidnud. Kuid sa ei teinud seda ja nüüd sa paskaak maksad selle eest, sa türastanud mauk. Ma situn su täis niimodi et sa upud ära. Sa oled surnud tatt.
Reply
Thanks given by: kvaliteetkivi

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Website Security Test